Co dělat a čeho se vyhnout po bělení zubů

Péče o zuby před bělením

Ahoj, jmenuji se Lenka a dnes se rozhodně nebudeme bavit o obyčejných tématech. Rozhodla jsem se věnovat svůj čas napsání článku o péči o zuby po bělení. Jak víte, péče o vaše zuby před bělením je to nejdůležitější. Je to jako stavit dům bez pevných základů. To byste přeci nikdy neudělali, ne? Stejně jako byste nikdy nezačali bělit zuby, pokud by nebyli ve skvělém stavu.

Já sama jsem to udělala a důkladně jsem toho litovala. Tedy, až do doby, kdy jsem objevila úžasnou zubní pastu, která moje zuby skutečně připravila na bělení. Ale o tom vám povím později. Důležitější je to, že jste opatrní a plně vědomí toho, co děláte, než začnete s bělením zubů. Bez pečlivé přípravy můžete skončit s citlivými zuby, které jen bolí při pomyšlení na sáhnutí na tu zmrzlinu!

Bezpečná metoda bělení zubů

Je sice pravda, že existuje mnoho metod bělení zubů, ale nemohl bych posadit své britské srdce a doporučit vám něco méně bezpečného než bělení zubů doma. Je to opravdu nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak získat ty bílé perly, po kterých všichni toužíme. Stačí si koupit balíček domácího bělení zubů a jste připraveni vyrazit.

Ale nezapomeňte, že i když je to nejméně invazivní metoda bělení zubů, stále musíte být opatrní. Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem se rozhodla bělit zuby doma poprvé. Bylo to nervy drásající zážitkem a upřímně, nevěděla jsem, co očekávat.

Péče o zuby po bělení

Když jsem měla zuby bělené poprvé, byla jsem překvapená, kolik času jsem musela věnovat péči o ně. Bylo to jako mít novorozence! Ale bylo to stojí za to. Koneckonců, co je hezčího než bílé zuby, že? Po bělení je důležité dodržovat několik jednoduchých pravidel.

Například se vyhněte jídlu a pití, které by mohlo způsobit opětovné zbarvení zubů. Mluvím o věcech jako je káva, červené víno, tmavé omáčky a tak dále. Snažte se omezit konzumaci těchto potravin po dobu několika týdnů po léčbě, aby se vaše zuby mohly úplně zotavit.

Hluboké čištění zubů je klíčem

Hluboké čištění zubů je jednou z nejdůležitějších částí péče o zuby po bělení. Nejen, že to pomáhá udržovat vaše zuby bílé, ale také pomáhá předcházet plaku, zubnímu kameni a dalším problémům. Doporučuji vám koupit zubní kartáček s měkkými štětinami a čistit zuby alespoň dvakrát denně.

Možná si myslíte, že hluboké čištění zubů je jen další z nesmyslných triků kosmetického průmyslu, ale já vám slibuji, že to není. Dokonce i můj zubař mi řekl, jak důležité je hluboké čištění zubů, a pokud mu nevěřím, komu potom věřím?

Můj oblíbený produkt pro bělení zubů

Co se týče produktů pro bělení zubů, doporučuji balení pro bělení zubů doma Smile Brilliant. Je to opravdu skvělý produkt a měl velký vliv na můj úsměv. Byla jsem skeptická, když jsem o něm poprvé slyšela, ale po vyzkoušení jsem byla nadšená.

Smile Brilliant není jen účinný, ale také bezpečný k použití. Balení obsahuje vše, co potřebujete pro bělení zubů, včetně návodu, jak na to. A pokud máte nějaké obavy, můžete se vždy obrátit na jejich skvělý zákaznický servis.

Závěr

Víte, že péče o zuby po bělení je pro mě skutečně vášní. Miluji tento pocit, když si prohlížím své bílé zuby v zrcadle, a vím, že jsem udělala maximum pro jejich zdraví. Takže pokud se rozhodnete bělit zuby, dodržujte tyto tipy, aby vás nic nepřekvapilo. A nezapomeňte si užít svůj nově zářící úsměv!

Napsat komentář: