Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění

Technická karta  Mapy RZČasový harmonogram  Ubytování  Historie rallye  Prodej DVD z rallye  Ceník - reklama v rallye   Kalendář rallye


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ (MMS) SVĚTLÁ

 


MMS Světlá patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Světlé nad Sázavou.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 11.12.2017 08:59:23            LOGO PRO STAŽENÍ


- Časy startu (budou zveřejněny ihned po rozpravě cca 8,15 hodin)

 

- Oficiální výsledky bez pořadí (aktualizace každých 10 minut po startu)

 

- Oficiální výsledky s pořadím včetně penalizace (po dokončené RZ)


15.10.2017 - Děkujeme všem zúčastněným týmům. Vítězům blahopřejeme. Děkujeme pořadatelům a časoměřičům za bezchybné zápisy, Městu Světlá nad Sázavou, zástupcům obcí Okrouhlice, Valečov, Olešnice, Příseka, Lučice, Pohleď, Lipnička, Františkodol za podporu akce. Děkujeme Záchranné a zdravotní službě Trans Hospital Řevnice, záchranným složkám Racing Rescue z.s. Milevsko a SDH Lučice za zajištění tratí. Děkujeme sponzorům za podporu akce, divákům za kázeň, místním obyvatelům a za trpělivost při uzavírkách. Děkujeme všem kteří se podíleli na přípravách a průběhu Rallye Světlá 2017.

Zdeněk Secký - ředitel

13.10.2017 - Do soutěže bylo přijato 71 ostrých vozů a 6 předjezdců.

12.10.2017 - PROVÁDĚCÍ USTANOVENÍ - doplňuje a mění ZU (Zvláštní Ustanovení - pravidla soutěže)

5.10.2017 - Nový termín a uzavírky komunikací jsou schváleny Policií ČR, zástupci obcí přes které RZ vedou a všemi zainteresovanými.

Z důvodu neplánované uzavírky železničního mostu v Okrouhlici v sobotu 14.10.2017 bude přejezd z Náměstí Trčků z Lípy jiným směrem než byla původní trasa.  Vše bude zakresleno v itineráři.

STÁLE PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY BEZ NAVÝŠENÍ. propustnost tratě je 90. vozů.

SOUTĚŽ JE PŘIPRAVENA.

NASHLEDANOU V PÁTEK 13.10. VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU.

30.9.2017 - Nové mapy RZ, časový harmonogram a vše co nařídil zástupce Policie ČR Dopravního inspektorátu v Havlíčkově Brodě je změněno.

K přetisku jsme poslali i programy a plakáty. Plakáty a programy budeme šířit týden před soutěží.

Všechny přihlášky které přijdou budou bez navýšení a to až do 14.10.2017.

28.9.2017 - Předěláváme časový harmonogram a vše co již bylo připraveno a vytištěno včetně mapy. V nejbližší době vše umístíme na stránky.

27.9.2017 - Dnes proběhlo jednání svolané zástupcem odboru dopravy v Havlíčkově Brodě.

Jednání se zúčastnili všechny zainteresované strany včetně ředitele ČMPR ing. Marka Šimíka a Policie ČR Dopravní inspektorát v Havlíčkově Brodě.

Na závěr jednání byl stanoven zástupcem Policie ČR nový termín pro pořádání soutěže na 14.10.2017. Prezence bude 13.10.2017.

Všechny časy zůstávají stejné, jen se vše posouvá o týden.

Důvodem přesunu termínu je akce v Okrouhlici nepřímo zasahující do přejezdů mezi RZ. Pro zvýšené riziko pro zúčastněné i když by šlo jen o přejezdy nebyl původní termín rallye povolen. Vše ostatní zůstává beze změn.

 

20.9.2017 - Již dnes jsme pro vás připravili časový harmonogram, mapy RZ včetně přejezdů, stáhnout si můžete program i plakát.

 

     

19.9.2017 - protože se termín pro přihlášení posádek kryje s datem následující soutěže, prodlužujeme první termín do 26.9.2017.

8.9.2017 - díky zástupcům obcí a jejich kladného vyjádření k soutěži, můžete se těšit i na RZ v délce 16,5 Km. Sledujte tyto stránky.

31.8.2017 - nabízíme mapu servisu 

21.8.2017 - Zastupitelé Města Světlé nad Sázavou schválili žádost o pronájem a užívání prostorů ve všech bodech. Servisní a parkovací zóna bude rozdělena. Hlavní servisní zóna bude okolo skláren Bohemia, další u restaurace Koruna a po dohodě se zástupcem Českých Drah v prostorách nákladního nádraží ve Světlé nad Sázavou.

Dále bude zapůjčeno veřejné prostranství na Náměstí Trčků z Lípy pro Technickou přejímku soutěžních vozů, start, cíl a vyhlášení vítězů. Prezence a ředitelství, včetně PRESS a PC centra bude v zasedací místnosti v budově Městského úřadu.

Město Světlá nad Sázavou daruje nejlepší smíšené posádce Pohár starosty města a poskytne upomínkové předměty pro vítěze ve všech třídách.

- Přejezdy mezi RZ budou probíhat na základě povolení Policejního Prezídia s oranžovými výstražnými majáky.

- Akreditace PRESS bude přímo na místě v PC centru na Náměstí Trčků z Lípy v pátek 6.10. po celý den a v sobotu 7.10. od 7,00 - 8,00 hodin.

20.7.2017 - Zastupitelé obce Okrouhlice schválili průjezd obcemi Valečov, Okrouhlice a Olešnice při dodržení všech bezpečnostních opatření.

Při průjezdu RZ bude probíhat místní akce "Špacírka". Po dohodě se zástupcem akce dojde ke křížení RZ v obci Olešnice. Pro tento případ bude soutěž zastavena po dobu 5 minut a všechny zúčastněni budou moc přejít přes RZ,

21.7.2017 - Navýšení startovného pro obce oddělujeme od základní částky pro startovné. Částka pro poskytnutí prostředků pro obce je 200,-Kč na posádku.


Copyright © Zdeněk Secký - SEKY