Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění LOGO PRO STAŽENÍ

Technická karta  Mapy RZ  Časový harmonogram  Ubytování  Historie soutěže   Prodej DVD  Ceník - reklama v soutěži  Kalendář soutěží


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ RALLYE POSÁZAVÍ

MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE


Rallye Posázaví patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Havlíčkova Brodu.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 05.08.2018 09:07:17


21.5.2018

MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ AKCE - MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE S TRADICÍ 21. ROKŮ JE NA PRODEJ I S VYBAVENÍM.

(STARTOVNÍ RAMPA S ODJEZDOVÝM KORIDOREM, OCELOVÉ ZÁBRANY, OZVUČENÍ VČETNĚ ZESILOVAČŮ, STATIVŮ, BEZDRÁTOVÉHO MIKROFONU, AMPLION, SLAVOBRÁNA PRO UMÍSTĚNÍ REKLAM, SVĚTELNÍ HADI RŮZNÉ BARVY, HALOGENY PRO NASVÍCENÍ VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ, VOZIDLO VOZIDLO ŠKODA OCTAVIA, FOTO BUŇKY PRO CÍL, HODINY ŘÍZENÉ RÁDIEM, BUDÍKY ŘÍZENÉ RÁDIEM, SADY VYSÍLAČEK, ZÁBRANY, STOLY, ŽIDLE, MAGNETICKÁ STARTOVNÍ ČÍSLA, VELKÉ HASÍCÍ PŘÍSTROJE, TERČE ČK - START - CÍL - STOP - KONEC ZÓNY - RÁDIO BODY, VYSÍLAČKY, KOŠŤATA, LOPATY, REFLEXNÍ VESTY PRO POŘADATELE, OCELOVÉ TYČE PRO UMÍSTĚNÍ VYMEZOVACÍCH PÁSEK A TERČŮ, STUPNĚ PRO VÍTĚZE VELKÉ, DOPRAVNÍ KUŽELE S REFLEXNÍM OZNAČENÍM I BEZ, VÝVĚSKY A DALŠÍ). 

K JEDNÁNÍ MOBIL +420 603 276 283


 

 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY