Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění LOGO PRO STAŽENÍ

Technická karta  Mapy RZ  Časový harmonogram  Ubytování  Historie soutěže   Prodej DVD  Ceník - reklama v soutěži  Kalendář soutěží


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ RALLYE POSÁZAVÍ

MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE


Rallye Posázaví patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Havlíčkova Brodu.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 12.05.2019 15:25:22


11.5. 2019 Vážení příznivci motorismu,

připravili jsme ve spolupráci s Policií ČR, SUS Vysočina, Odborem dopravy, zástupci měst a obcí, pořadateli a zástupci bezpečnostních složek a dalších nejmenovaných soutěž s 12 vloženými RZ o celkové délce přes 70 ostrých km.

Protože se do uzávěrky přihlásilo pouhých 14 soutěžních týmů, je 22. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÉ SOUTĚŽE ZRUŠEN.  Zaplacené startovné budeme posílat zpět na účet z kterého bylo hrazeno.

Tímto se omlouváme všem kteří vynaložili úsilí pro vypsání povolení, tisk, výrobu tiskovin a všech potřebných materiálů pro start soutěže.

Omlouváme se všem vedoucím pořadatelům kteří museli dát dohromady a proškolit všechny pořadatele.

Omlouváme se sponzorům a mediálním partnerům.

Omlouváme se firmě zajišťující dopravní značení pro uzavírky, zástupcům Policie ČR, zástupcům Odboru dopravy, zástupcům měst a obcí.

Omlouváme se lékařské službě se sanitními vozy z Trans Hospital Řevnice, bezpečnostní a zásahové službě RACING RESCUE o.s. se zásahovými vozy z Milevska, odtahové službě Harbecar, firmě zajišťující umístění sociálního zřízení WC Servis s.r.o. v prostorách servisu, sportovním komisařům a inspektorům, posádkám dvou uzavíracích vozů, posádkám svozu časů a listin, startérům, technickým komisařům, pořadatelům obsluhujících fotobuňky na stanovištích cíl, bezpečnostním komisařům, pořadatelům v servisu, pořadatelům zajišťující on-line spojení včetně pořadatelům PC centra, časoměřičům z ČK a STOP, řidičům vozidel sponzorských firem kteří zajišťují obslužnost na RZ a v servisu.

Omlouváme se objednaným mažoretkám objednaných pro slavnostní start a předání cen, moderátorovi a pořadatelům zajišťující ozvučení rampy.

Omlouváme se všem fotografům, kameramanům  a obsluze dronů kteří měli zadaný natáčecí plán pro zachycení průjezdů všech posádek.

Omlouváme se divákům přihlášeným posádkám a všem nejmenovaným za to, že nemůže být akce realizována.

Zdeněk Secký - ředitel rallye

 

 

27.4.2019 Startujeme již za měsíc. Podařilo se nám sehnat souhlasy od zástupců měst a obcí pro uzávěry RZ a zřízení servisní zóny na letišti v Havlíčkově Brodě.

Připomínáme, že uzávěrka pro příjem přihlášek je 11.5. 2019. Minimální počet posádek pro start soutěže je 45. Nedojde-li k naplnění startovního pole do termínu uzávěrky bude akce zrušena.

 

Volby do Evropského parlamentu proběhnou v zemích Evropské unie od 23. do 26 května 2019.

U nás půjdeme k volebním urnám tradičně v pátek a v sobotu 24. a 25. května 2019.

Z důvodu konání Eurovoleb jsme museli posunout start soutěže o jeden den.

Prezence, seznamovací jízdy a technická přejímka bude v sobotu 25.5.2019 a závod odstartuje 26.5.2019 (neděle) z Havlíčkobrodského letiště kde bude i servisní zóna.

Za způsobené problémy se omlouváme.

 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY