Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění LOGO PRO STAŽENÍ

Technická karta  Mapy RZ  Časový harmonogram  Ubytování  Historie soutěže   Prodej DVD  Ceník - reklama v soutěži  Kalendář soutěží


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ RALLYE POSÁZAVÍ

MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE


Rallye Posázaví patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Havlíčkova Brodu.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 25.05.2018 05:29:46


21.5.2018

MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ AKCE - MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE S TRADICÍ 21. ROKŮ JE NA PRODEJ I S VYBAVENÍM.

(STARTOVNÍ RAMPA S ODJEZDOVÝM KORIDOREM, SLAVOBRÁNA PRO UMÍSTĚNÍ REKLAM, VOZIDLO FORD TRANZIT, VOZIDLO ŠKODA OCTAVIA, FOTO BUŇKY PRO CÍL, HODINY ŘÍZENÉ RÁDIEM, ZÁBRANY, STOLY, ŽIDLE, MAGNETICKÁ STARTOVNÍ ČÍSLA, TERČE ČK - START - CÍL - STOP - KONEC ZÓNY - RÁDIO BODY, VYSÍLAČKY, KOŠŤATA, LOPATY, REFLEXNÍ VESTY PRO POŘADATELE, TYČE PRO TERČE, STUPNĚ PRO VÍTĚZE, DOPRAVNÍ KUŽELE, VÝVĚSKY A DALŠÍ).

K JEDNÁNÍ MOBIL +420 603 276 283


 

 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY